15.4. dNEEŠEEKKkk. BEST DEn..!!

25. dubna 2009 v 19:08 | Gnattyy_$_ |  Kniha čiností
CZUUS,,
Mno tak teda mněli sme tu soutěž byli sme jakože 5 a malí 2.. JAAJ.. takový trapas.. mno ale co.. ak jako sme šli domů.. a jirka nám řekl že máme jít na objed.. a jako pak máme přijít na brigádu.. JAAJ.
Fakt se mi chtěěloo..!! Mno.. PFF... Tak sme tam uklízeli jak deb*li.. S Damienem. sme tak ukládali upa mega hodně cihel.. a upa bolí ruce.. mno pak damien sekal trávu.. :D a já sem se nudila mno byla jsem s pátrikeeem.. Mno prdeel sme chtělii ukrást chleba.. chudinky ani na chleba nemají. §
Pak sem byla tam jeno

The image “http://fc06.deviantart.com/fs26/f/2008/096/1/5/AV___NotePad_by_firstfear.gif” cannot be displayed, because it contains errors.

m s Luckou s terezkou a s Damienem (strašidlem..) Lenkou.. mno a co mně nenapadne.. vezmu dolů hořtici a dáváme si ji s Damienem na chleba.. :D lucka mu ji chce nakipat na hlavu nějak ji to nevyšlo tak sem zakročila Já.. :D MNO.. nějak sme se domluvily s holkama upa tak divně sem vlezla za mnho a nalila mu to na hlavu... :D, pak sme zdrhaly nahoru a braly upa haafoo.. hořtiic a dávay je do skladu aby je Damien. nenaššeeell.. ale stejně je našel.. polil mně i mlíčkem.. (to není mlíčko .. :D ) Jajj na co ja myslíím :D do kafe.. a pak sme se jakože honili všichni s tatarkou a s hořticí a s Kečupem.. pak sme šli domů a lucka mněla upa hodně špinavou mikinu od hořtice :D Ja sem upa od kečupu.. Pff.!! Terezka se tam převlíka triko. a byla jenom v mikině..

The image “http://fc98.deviantart.com/fs28/f/2008/096/b/d/AV___Flan_by_firstfear.gif” cannot be displayed, because it contains errors.

Pak sme byli s Damieneem a s Terezkou na hřišti. mno my sme chtěly s terkou stáhnout Damienovi Kalhoty i s trenclama.. a ona zase že by ji rozepl mikinu.. a já že bych tam stála a pak e by se na mě rozběhli atd.. :D mno prdeel nejfětšíí,,!! jO a ještě jak se jeli ze soutěže tak sme potkali biolka.!!a mávali jsme na každého koho jsme uviděli.. (POZOR JEDEME Z KOPCE DRŽTE SI BOBRY.) ::D:DD:D:D:D...HHH.. mno to vymyslela Lucka..? Jo.. upa sranda v tom autě.. sme tam poslouchali take kraviny někdy.. hlavně ten čas.. a ty reklamy s Jarkem sme tam uměli reklamy upa naspamět.. :D Boreec...""" tak já fičíím bolí mě roka.a :D Papa
PS- dneska jsem měla napsané na triku (v AN) ahoj, jmenuji se děvka :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama